Nowe miejsce - nowa aranżacja

6, Sep, 2016

Przeprowadzka do innego apartamentu albo domu jest wspaniałym przyczynkiem do odmiany osobistego otoczenia gdy przechodzi do wystroju pomieszczenia. Przypuszczalnie nikt nie odwzorowuje w kolejnym miejscu wystroju wyposażenia z mieszkania starego (co byłoby skądinąd trudne ponieważ nowiutkie lokum ma prawdopodobnie inny rozkład wnętrz), jakkolwiek przenosi ze sobą większość mebli oraz odmiennych rzeczy. To doskonała okoliczność by stworzyć remanent posiadanych sprzętów oraz dodatków oraz nareszcie pożegnać się z większością spośród nich. Na ich miejsce zawitają nowiusieńkie rzeczy, dopasowane pod ideę nowiutkiego wystroju pomieszczenia, którą każdy ma już z grubsza ułożoną w głowie.

nowe-wnetrze.jpg

Nowa idea oczekuje jednakowoż kupienia dopasowujących do niej sprzętów jak również dodatków dekoracyjnych. Po przeprowadzeniu robót budowlanych domu bądź nabyciu nowego lokalu jesteśmy jednakowoż niejednokrotnie do cna spłukani, z tego powodu rozglądamy się za czymś gdzie można te nowe rzeczy zdobyć relatywnie niedrogo. Tanio jest wielokrotnie odpowiednikiem miernej jakości, a szkoda by było gdyby dopiero co kupione ozdoby rozpadły się po paru tygodniach czy miesiącach użytkowania. Idąc z takiego rodzaju tezy raczej pomijamy sklepy wnętrzarskie w galeriach handlowych gdyż mają one dość wysokie czynsze a przez to również wysoką marżę na którymkolwiek sprzedawanym produkcie. Spora cena zupełnie nie musi tutaj iść w parze z wysoką jakością.

Ja zarekomendowałabym odszukać importera artykułów dekoracyjnych. Tak się zwykle składa, iż importer wyrobów ozdobnych częstokroć odsprzedaje sprowadzane przez siebie dekoracje także odbiorcom detalicznym, a nie tylko hurtowym (tak nawiasem to właśnie u nich zaopatrują się sklepy dekoracyjne z galerii handlowych). Może się przytrafić, że ceny detaliczne będą krztynę znaczniejsze niż takie dla klientów hurtowych, lecz prawdopodobnie powszechnie widzianą rutyną jest sprzedaż w jednakowych stawkach hurtowych wszystkim zainteresowanym oraz dawanie rabatów tym, którzy kupują kwoty hurtowe.

Takie zakupy nie tylko wyjdą korzystnie, lecz dodatkowo w jednym miejscu posiadasz wiele konkretniejszy asortyment (nieduże sklepiki zamawiają wielokroć po pojedynczej sztuce konkretnego towaru), co nie jest bez znaczenia kiedy radykalnie przetwarzasz aranżacje swojego otoczenia i wymagasz posiadać ewentualność wybierania w wielu wzorach i barwach.

  • Opublikowano przez MrsB w